☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Herb Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Niedziela 08.12.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Wykaz stanowisk i ich lokalizacja

Siedziba Powiatowego Urzędu Pracy : ul. Sprzymierzonych 1, 74-100 Gryfino

Dyrektor – Bogusława Florek

Telefony wewnętrzne ul. Sprzymierzonych 1, 74-100 Gryfino

Centrum Aktywizacji Zawodowej:

 

tel.  91-416-45-15                           fax  91-416-38-03

 

 

Małgorzata Szwajczuk – Kierownik CAZ

tel. wew. 134

e-mail: mszwajczuk@pupgryfino.com.pl

pok. 5 (I piętro)

 

Beata Frąckiewicz – Doradca zawodowy

tel. wew. 119

e-mail: bfrackiewicz@pupgryfino.com.pl

pok. 3 (I piętro)

 

Zuzanna Kamińska – Pośrednik pracy

tel. wew. 124

e-mail: zkaminska@pupgryfino.com.pl

pok. 3 ( I piętro)

 

Sylwia Wiczkowska – Pośrednik pracy

tel. wew. 124

e-mail: swiczkowska@pupgryfino.com.pl

pok. 3 ( I piętro)

 

Monika Bałszan – Specjalista ds. programów

tel. wew. 115

e-mail: mbalszan@pupgryfino.com.pl

pok. 6  ( I piętro)

 

Magdalena Nadała – Specjalista ds. rozwoju zawodowego

tel. wew. 115

e-mail: msupinska@pupgryfino.com.pl

pok. 6 ( I piętro)

 

Małgorzata Śmiałek  -  Pośrednik pracy - stażysta; Specjalista ds. aktywizacji 

tel. wew. 130

e-mail: msmialek@pupgryfino.com.pl

pok. 7 ( I piętro)

 

Anna Wituszyńska  -  Pośrednik pracy; Specjalista ds. aktywizacji 

tel. wew. 127

e-mail: awituszynska@pupgryfino.com.pl

pok. 4 ( I piętro)

 

Joanna Kowalska   -  Pośrednik pracy; Specjalista ds. aktywizacji 

tel. wew. 127

e-mail: jkowalska@pupgryfino.com.pl

pok. 4 ( I piętro)

 

Magdalena Turkiel   -  Pośrednik pracy -stażysta; Referent 

tel. wew. 101

e-mail: magdalena.turkiel@gryfino.praca.gov.pl 

pok. 8 ( I piętro)

 

 

Referat Ewidencji i Świadczeń:

 

tel.  91-416-45-15                           fax  91-416-38-03

 

Agnieszka Dziarmaga – Kierownik referatu

tel. wew. 125

e-mail: adziarmaga@pupgryfino.com.pl

pok. 9 ( I piętro)

 

Ewelina Zajkowska – Specjalista ds. rejestracji

tel. wew. 116

e-mail: ezajkowska@pupgryfino.com.pl

pok. 12 ( I piętro)

 

Renata Zawadzka  – Specjalista ds. rejestracji

tel. wew. 116

e-mail: rzawadzka@pupgryfino.com.pl

pok. 12 ( I piętro)

 

 

 

Referat Finansowo - Księgowy:

 

tel.  91-416-45-15                           fax  91-416-38-03

 

Eliza Kamińska – Główny księgowy

tel. wew. 117

e-mail: ekaminska@pupgryfino.com.pl

pok. 10 (I piętro)

 

Iwona Madczak – Księgowy

tel. wew. 100

e-mail: iwona.madczak@gryfino.praca.gov.pl

pok. 11 (I piętro)

 

Agata Miarkowska  – Księgowy

tel. wew. 100

e-mail: agata.miarkowska@gryfino.praca.gov.pl

pok. 11 (I piętro)

 

Referat Organizacyjno - Administracyjny:

 

tel.  91-416-45-15                           fax  91-416-38-03

 

Paulina Dziewulska – Inspektor

tel. wew. 101

e-mail: pdziewulska@pupgryfino.com.pl

pok. 8 ( I piętro)

 

 

Anna Krzyształowska  – Pomoc administracyjna 

tel. 914164515

pok. 1 - Sekretariat ( I piętro)

 

 

Siedziba Filii Powiatowego Urzędu Pracy : ul. Dworcowa 3, 74-500 Chojna

Zastępca Dyrektora  - Kierownik Filii -  Teresa Klisowska

Telefony wewnętrzne ul. Dworcowa 3, 74-500 Chojna

Centrum Aktywizacji Zawodowej:

 

tel.  91-414-19-31                           fax  91-432-66-80

 

Joanna Matuszak – Kierownik CAZ

tel. wew. 132

e-mail: jmatuszak@pupgryfino.com.pl

pok. 32 (I piętro)

 

Małgorzata Rąpała Zygmunt – Doradca zawodowy

tel. wew. 141

e-mail: mzygmunt@pupgryfino.com.pl

pok. 10 (parter)

 

Małgorzata Januszczak – Doradca zawodowy

tel. wew. 141

e-mail: majanuszczak@pupgryfino.com.pl

pok. 10 (parter)

 

Małgorzata Durka – Pośrednik pracy

tel. wew. 143

e-mail: mdurka@pupgryfino.com.pl

pok. 12 (parter)

 

Agata Wasylów – Pośrednik pracy 

tel. wew. 131

e-mail: awasylow@pupgryfino.com.pl

pok. 31 (I piętro)

 

Roksana Hołczyńska– Pośrednik pracy 

tel. wew. 142

e-mail: rholczynska@pupgryfino.com.pl

pok. 11 (parter)

 

Agnieszka Sikora – Pośrednik pracy 

tel. wew. 142

e-mail: asikora@pupgryfino.com.pl

pok. 11 (parter)

 

Anna Drywa – Specjalista ds. programów

tel. wew. 132

e-mail: adrywa@pupgryfino.com.pl

pok. 32 (I piętro)

 

Elżbieta Ilińczyk – Pośrednik pracy

tel. wew. 143

e-mail: eilinczyk@pupgryfino.com.pl

pok. 12 (parter)

 

Katarzyna Błoniarczyk  – Pośrednik pracy - stażysta; Referent ds. aktywizacji 

tel. wew. 121

e-mail: katarzyna.bloniarczyk@gryfino.praca.gov.pl

pok. 21 (I piętro)

Referat Ewidencji i Świadczeń:

 

tel.  91-414-19-31                           fax  91-432-66-80

 

Wiesława Radziszewska – Specjalista ds. rejestracji

tel. wew. 117

e-mail: wradziszewska@pupgryfino.com.pl

pok. 17 (I piętro)

 

Kamila Kolasa  – Referent ds. ewidencji i świadczeń 

tel. wew. 123

e-mail: kamila.kolasa@gryfino.praca.gov.pl 

pok. 23 (I piętro)

 

 

Stanowisko organizacyjno-administracyjne:

 

tel.  91-414-19-31                           fax  91-432-66-80

 

Waldemar Kurdziel  – Pomoc administracyjna 

tel. wew. 131

e-mail: wkurdziel@pupgryfino.com.p

pok. 31 (I piętro)

 

 

Wytworzył:
Paulina Dziewulska
(2019-04-15)
Udostępnił:
Paweł Wawruszczak
(2012-04-13 12:52:24)
Ostatnio zmodyfikował:
Paulina Dziewulska
(2019-11-21 13:10:14)
 
 
ilość odwiedzin: 426299

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X