☰ Menu
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Herb Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Czwartek 13.12.2018

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Wykaz stanowisk i ich lokalizacja

Siedziba Powiatowego Urzędu Pracy : ul. Łużycka 55, 74-100 Gryfino

Dyrektor – Bogusława Florek

Telefony wewnętrzne ul. Łużycka 55, 74-100 Gryfino

Centrum Aktywizacji Zawodowej:

 

tel.  91-416-45-15                           fax  91-416-38-03

 

 

Małgorzata Szwajczuk – Kierownik CAZ

tel. wew. 134

e-mail: mszwajczuk@pupgryfino.com.pl

pok. 9 (parter)

 

Beata Frąckiewicz – Doradca zawodowy

tel. wew. 127

e-mail: bfrackiewicz@pupgryfino.com.pl

pok. 10 (parter)

 

Iwona Wyglądacz – Lubowicka – Doradca zawodowy

tel. wew. 118

e-mail: iwygladacz-lubowicka@pupgryfino.com.pl

pok. 10 (parter)

 

Twarda Renata – Pośrednik pracy

 tel. wew. 121

 e-mail: rtwarda@pupgryfino.com.pl

 pok. 7 (parter)

 

Sylwia Skokowska – Wełpa - Pośrednik pracy

tel. wew. 130

e-mail: sskokowska@pupgryfino.com.pl

pok. 7 (parter)

 

Zuzanna Kamińska – Pośrednik pracy

tel. wew. 130

e-mail: zkaminska@pupgryfino.com.pl

pok. 7 (parter)

 

Sylwia Wiczkowska – Pośrednik pracy - stażysta

tel. wew. 130

e-mail: swiczkowska@pupgryfino.com.pl

pok. 7 (parter)

 

Monika Bałszan – Specjalista ds. programów

tel. wew. 115

e-mail: mbalszan@pupgryfino.com.pl

pok. 9 (parter)

 

Magdalena Supińska – Starszy specjalista do spraw rozwoju zawodowego - stażysta

tel. wew. 115

e-mail: msupinska@pupgryfino.com.pl

pok. 9 (parter)

 

 

 

Małgorzata Śmiałek  -  Specjalista ds. aktywizacji; Pośrednik pracy - stażysta

tel. wew. 124

e-mail: msmialek@pupgryfino.com.pl

pok. 4 (parter)

 

Anna Wituszyńska  -  Specjalista ds. aktywizacji; Pośrednik pracy - stażysta

tel. wew. 124

e-mail: awituszynska@pupgryfino.com.pl

pok. 4 (parter)

 

Paulina Dziewulska - Pośrednik pracy – stażysta; Referent ds. aktywizacji

tel. wew. 101

e-mail: pdziewulska@pupgryfino.com.pl

pok. 8 (parter)

 

Referat Ewidencji i Świadczeń:

 

tel.  91-416-45-15                           fax  91-416-38-03

 

Agnieszka Dziarmaga – Kierownik referatu

tel. wew. 125

e-mail: adziarmaga@pupgryfino.com.pl

pok. 6 (parter)

 

Urszula Ksel – Referent ds. ewidencji i świadczeń

tel. wew. 117

e-mail: uksel@pupgryfino.com.pl

pok. 6 (parter)

 

Ewelina Zajkowska – Referent ds. rejestracji

tel. wew. 116

e-mail: ezajowska@pupgryfino.com.pl

pok. 5 (parter)

 

Renata Zawadzka – Specjalista ds. rejestracji; Pośrednik pracy

tel. wew. 116

e-mail: rzawadzka@pupgryfino.com.pl

pok. 5 (parter)

Referat Finansowo - Księgowy:

 

tel.  91-416-45-15                           fax  91-416-38-03

 

Eliza Kamińska – Główny księgowy

tel. wew. 100

e-mail: ekaminska@pupgryfino.com.pl

pok. 11 (I piętro)

 

Gabriela Tołpa – Księgowy

tel. wew. 100

e-mail: gtolpa@pupgryfino.com.pl

pok. 11 (I piętro)

 

Referat Organizacyjno - Administracyjny:

 

tel.  91-416-45-15                           fax  91-416-38-03

 

Grażyna Gołda – Inspektor powiatowy

tel. wew. 101

e-mail: ggolda@pupgryfino.com.pl

pok. 8 (parter)

 

Michał Dworzyński  – Informatyk

tel. wew. 112

e-mail: mdworzynski@pupgryfino.com.pl

Archiwum

 

Krzysztof Świderski  – Archiwista

tel. wew. 112

e-mail: kswiderski@pupgryfino.com.pl

Archiwum

 

 

Siedziba Filii Powiatowego Urzędu Pracy : ul. Dworcowa 3, 74-500 Chojna

Zastępca Dyrektora – Kierownik Filii  - Teresa Klisowska

Telefony wewnętrzne ul. Dworcowa 3, 74-500 Chojna

Centrum Aktywizacji Zawodowej:

 

tel.  91-414-19-31                           fax  91-432-66-80

 

Joanna Matuszak – Kierownik CAZ

tel. wew. 132

e-mail: jmatuszak@pupgryfino.com.pl

pok. 32 (I piętro)

 

Małgorzata Rąpała Zygmunt – Doradca zawodowy

tel. wew. 141

e-mail: mzygmunt@pupgryfino.com.pl

pok. 10 (parter)

 

Małgorzata Januszczak – Doradca zawodowy

tel. wew. 141

e-mail: majanuszczak@pupgryfino.com.pl

pok. 10 (parter)

 

Małgorzata Durka – Pośrednik pracy

tel. wew. 143

e-mail: mdurka@pupgryfino.com.pl

pok. 12 (parter)

 

 

Kamila Madera – Pośrednik pracy - stażysta

tel. wew. 142

e-mail: kmadera@pupgryfino.com.pl

pok. 11 (parter)

 

Agata Wasylów – Pośrednik pracy – stażysta; Referent ds. aktywizacji

tel. wew. 121

e-mail: awasylow@pupgryfino.com.pl

pok. 21 (I piętro)

 

Roksana Hołczyńska– Pośrednik pracy – stażysta

tel. wew. 142

e-mail: rholczynska@pupgryfino.com.pl

pok. 11 (parter)

 

Maria Kalarus – Pośrednik pracy - stażysta

tel. wew. 131

e-mail: mkalarus@pupgryfino.com.pl

pok. 31  (I piętro)

 

Marta Morawska - Motyl – Specjalista ds. aktywizacji; Pośrednik pracy - stażysta

tel. wew. 121

e-mail:  mmorawskamotyl@pupgryfino.com.pl

pok. 21  (I piętro)

 

Teresa Synowiec – Starszy specjalista do spraw rozwoju zawodowego

tel. wew. 122

e-mail: tsynowiec@pupgryfino.com.pl

pok. 22 (I piętro)

 

Anna Drywa – Specjalista ds. programów

tel. wew. 132

e-mail: adrywa@pupgryfino.com.pl

pok. 32 (I piętro)

Referat Ewidencji i Świadczeń:

 

tel.  91-414-19-31                           fax  91-432-66-80

 

Wiesława Radziszewska – Specjalista ds. rejestracji; Pośrednik pracy - stażysta

tel. wew. 117

e-mail: wradziszewska@pupgryfino.com.pl

pok. 17 (I piętro)

 

Paulina Ziemba

tel. wew. 117

e-mail: pstepien@pupgryfino.com.pl

pok. 17 (I piętro)

 

Patrycja Zborowska – Specjalista ds. ewidencji i świadczeń

tel. wew. 123

e-mail: pzborowska@pupgryfino.com.pl

pok. 23 (I piętro)

 

Stanowisko Finansowo - Księgowe:

 

tel.  91-414-19-31                           fax  91-432-66-80

 

Magdalena Pawelec –Starszy księgowy

tel. wew. 123

e-mail: mpawelec@pupgryfino.com.pl

pok. 23 (I piętro)

Wytworzył:
Grażyna Gouda
(2012-04-13)
Udostępnił:
Paweł Wawruszczak
(2012-04-13 12:52:24)
Ostatnio zmodyfikował:
Michał Dworzyński
(2017-05-29 12:26:53)
 

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X