☰ Menu Prawe Menu ☰
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Herb Powiatu Gryfińskiego

Środa 12.05.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Dane kontaktowe

POWIATOWY URZĄD PRACY W GRYFINIE

NIP 8581375207

REGON 810146194

 

Gryfino, ul. Sprzymierzonych 1

tel. 91 416-45-15

szgy@praca.gov.pl

 

ePUAP

 

Chojna, ul. Dworcowa 3

tel. 91 414-19-31

szgych@praca.gov.pl

 

ePUAP

 

Członkowie Kierownictwa Powiatowego Urzędu Pracy w Gryfinie

Gryfino, ul. Sprzymierzonych 1

tel. 91 416-45-15

Bogusława Florek

Dyrektor

pok. nr 1 (I piętro)

Małgorzata Szwajczuk

Zastępca Dyrektora

pok. nr 5 (I piętro)

Eliza Kamińska

Główny Księgowy

pok. nr 10 (I piętro)

KOMÓRKI ORGANIZACYJNE URZĘDU

CENTRUM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ

Gryfino, ul. Sprzymierzonych 1

tel. 91 416-45-15

Monika Bałszan

Kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej

mbalszan@pupgryfino.com.pl

wew.121

pok. nr 2 (I piętro)

Renata Twarda

Pośrednik pracy

Inspektor

rtwarda@pupgryfino.com.pl

wew.130

pok. nr 7 (I piętro)

Małgorzata Śmiałek

Inspektor

 

msmialek@pupgryfino.com.pl

wew.130

pok. nr 7 (I piętro)

Magdalena Nadała

Specjalista ds. rozwoju zawodowego

msupinska@pupgryfino.com.pl

wew.115

pok. nr 6 (I piętro)

Magdalena Turkiel

Specjalista ds. rozwoju zawodowego

Specjalista ds. aktywizacji

magdalena.turkiel@gryfino.praca.gov.pl

wew.115

pok. nr 6 (I piętro)

Joanna Kowalska

Pośrednik pracy

Specjalista ds. aktywizacji

jkowalska@pupgryfino.com.pl

wew.127

pok. nr 4 (I piętro)

Anna Wituszyńska

Pośrednik pracy

Specjalista ds. aktywizacji

awituszynska@pupgryfino.com.pl

wew.127

pok. nr 4 (I piętro)

Sylwia Wiczkowska

Pośrednik pracy

swiczkowska@pupgryfino.com.pl

wew.124

pok. nr 3 (I piętro)

Zuzanna Kamińska

Pośrednik pracy

zkaminska@pupgryfino.com.pl

wew.124

pok. nr 3 (Ipiętro)

Beata Frąckiewicz

Doradca zawodowy

bfrackiewicz@pupgryfino.com.pl

wew.119

pok. nr 3 (I piętro)

FILIA CENTRUM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ

                                                                   Chojna, ul. Dworcowa 3                                          

tel. 91 414-19-31

Małgorzata Rąpała-Zygmunt

Zastępca Kierownika Centrum Aktywizacji Zawodowej

mzygmunt@pupgryfino.com.pl

wew. 141

pok. nr 6 (I piętro)

Elżbieta Ilińczyk

Pośrednik pracy

Inspektor

eilinczyk@pupgryfino.com.pl

wew. 131

pok. nr 12 (I piętro)

Roksana Hołczyńska

Pośrednik pracy

rholczynska@pupgryfino.com.pl

wew.131

pok. nr 12 (I piętro)

Małgorzata Durka

Pośrednik pracy

mdurka@pupgryfino.com.pl

wew. 123

pok. nr 9 (I piętro)

Joanna Matuszak

Pośrednik pracy

jmatuszak@pupgryfino.com.pl

wew.123

pok. nr 9 (I piętro)

Agata Wasylów

Pośrednik pracy

Specjalista ds. aktywizacji

awasylow@pupgryfino.com.pl

wew.122

pok. nr 8 (I piętro)

Małgorzata Januszczak

Pośrednik pracy

Specjalista ds. aktywizacji

majanuszczak@pupgryfino.com.pl

wew.121

pok. nr 7  (I piętro)

Katarzyna Błoniarczyk

Pośrednik pracy

Specjalista ds. aktywizacji

katarzyna.bloniarczyk@gryfino.praca

wew.122

pok. nr 8  (I piętro)

Agnieszka Sikora

Doradca zawodowy

asikora@pupgryfino.com.pl

wew.132

pok. nr 13 (I piętro)

Karolina Lach

Pomoc administracyjna

karolina.lach@gryfino.praca.gov.pl

wew.121

pok. nr 7 (I piętro)

REFERAT EWIDENCJI I ŚWIADCZEŃ

Gryfino, ul. Sprzymierzonych 1

tel. 91 416-45-15

Ewelina Zajkowska

p.o. Kierownika Referatu Ewidencji i Świadczeń

Specjalista ds. rejestracji

ezajkowska@pupgryfino.com.pl

wew.116/126

pok. nr 12 (I piętro)

Renata Zawadzka

Specjalista ds. rejestracji

Specjalista ds. ewidencji i świadczeń

rzawadzka@pupgryfino.com.pl

wew.116/126

pok. nr 12 (I piętro)

Agnieszka Dadacz

Pomoc administracyjna

agnieszka.dadacz@gryfino.praca.gov.pl

wew.116/126

pok. nr 12 (I piętro)

FILIA REFERATU EWIDENCJI I ŚWIADCZEŃ

Chojna, ul. Dworcowa 3

tel. 91 414-19-31

Wiesława Radziszewska

Zastępca Kierownika Referatu Ewidencji i Świadczeń

wradziszewska@pupgryfino.com.pl

wew. 143

pok. nr 3 (parter)

Kamila Kolasa

Specjalista ds. rejestracji

Specjalista ds. ewidencji i świadczeń

kamila.kolasa@gryfino.praca.gov.pl

wew.142

pok. nr 2 (parter)

Izabela Gowin

Pomoc administracyjna

izabela.gowin@gryfino.praca.gov.pl

wew. 142

pok. nr 2 (parter)

REFERAT ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNY

Gryfino, ul. Sprzymierzonych 1

tel. 91 416-45-15

Paulina Dziewulska

Kierownik Referatu Organizacyjno-Administracyjnego

 

paulina.dziewulska@gryfino.praca.gov.pl

wew.101

pok. nr 8 (I piętro) - KADRY

Beata Błaszkiewicz

Pomoc administracyjna

 

beata.blaszkiewicz@gryfino.praca.gov.pl

wew.101

pok. nr 8 (I piętro)

Anna Krzyształowska

Pomoc administracyjna

anna.krzysztalowska@gryfino.praca.gov.pl

wew.111

pok. nr 1 (I piętro) -SEKRETARIAT

Karolina Bądkowska

Pomoc administracyjna

karolina.badkowska@gryfino.praca.gov.pl

wew.112

Parter – ARCHIWUM

Chojna, ul. Dworcowa 3

tel. 91 414-19-31

Agata Prędkiewicz 

Sekretarka

szgych@praca.gov.pl

 

pok. nr 1 (I piętro)

REFERAT FINANSOWO-KSIĘGOWY

Gryfino, ul. Sprzymierzonych 1

tel. 91 416-45-15

Eliza Kamińska

Główny księgowy

ekaminska@pupgryfino.com.pl

wew.117

pok. nr 10 (I piętro)

Agata Miarkowska

Księgowy

agata.miarkowska@gryfino.praca.gov.pl

wew.100

pok. nr 11 (I piętro)

Iwona Madczak

Księgowy

iwona.madczak@gryfino.praca.gov.pl

wew.100

pok. nr 11 (I piętro)

Paulina Górczyńska

Pomoc administracyjna

paulina.gorczynska@gryfino.praca.gov.pl

wew.100

pok. nr 11 (I piętro)

 

Wytworzył:
Paulina Dziewulska
Udostępnił:
Michał Dworzyński
(2010-12-15 11:13:40)
Ostatnio zmodyfikował:
Paulina Dziewulska
(2021-03-16 14:54:41)
 
 
liczba odwiedzin: 488663

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X