☰ Menu
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Herb Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Czwartek 13.12.2018

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Skład Powiatowej Rady Zatrudnienia

 

Powiatowa Rada Rynku Pracy w Gryfinie

Kadencja w latach 2017 – 2021

Powiatowa Rada Zatrudnienia działa w następującym składzie:

Przewodniczący: Andrzej Wronkowski

WiceprzewodniczącaSylwia Tyrpa

Przedstawiciele organizacji związkowych:

  1. Beata Gorzelańczyk - Rada OPZZ Województwa Zachodniopomorskiego
  2. Andrzej Wronkowski - NSZZ „Solidarność" Międzyzakładowa Organizacja Związkowa
  3. Dariusz Roszkowski - Powiatowy Zarząd Forum Związków Zawodowych

Przedstawiciele organizacji pracodawców:

  1. Magdalena Majchrzak - Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan
  2. Krzysztof Motyka- Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców

Przedstawiciele społeczno- zawodowych organizacji rolników:

  1. Edward Szczepanik - Związek Przedsiębiorców Rolnych
  2. Aleksandra Zielińska-- Zachodniopomorska Izba Rolnicza

Przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego:

  1. Gabriela Kotowicz - Gmina Cedynia
  2. Sylwia Tyrpa - Gmina Trzcińsko - Zdrój
  3. Anna Kusy - Kłos - Gmina Widuchowa

 


 

Powiatowa Rada Zatrudnienia w Gryfinie

Kadencja w latach 2013 – 2017

 

Powiatowa Rada Zatrudnienia działa w następującym składzie:

Przedstawiciele organizacji związkowych:

  1. Marian Sozański
  2. Andrzej Wronkowski
  3. Bogusław Kurgan

Przedstawiciele organizacji pracodawców:

  1. Agnieszka Worbs
  2. Tadeusz Mockało

Przedstawiciele społeczno - zawodowych organizacji rolników:

  1. Ryszarda Bekier
  2. Edward Szczepanik

Przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego:

  1. Jerzy Zgoda
  2. Beata Kryszkowska
  3. Mirosława Jędrzejek
  4. Andrzej Salwa
  5. Marek Woś
  6. Sylwia Tyrpa

 

 


 

Powiatowa Rada Zatrudnienia w Gryfinie

Kadencja w latach 2009 - 2013

 

Powiatowa Rada Zatrudnienia działa w następującym składzie:

Przedstawiciele organizacji związkowych:

  1. Andrzej Wronkowski
  2. Marian Sozański
  3. Bogusław Kurgan

Przedstawiciele organizacji pracodawców:

  1. Juliusz Grabowski
  2. Franciszek Nowak
  3. Tadeusz Mockało
  4. Andrzej Pisarczyk

Przedstawiciele społeczno - zawodowych organizacji rolników:

  1. Ryszarda Bekier
  2. Czesław Majda
  3. Edward Szczepanik
  4. Dariusz Ruszczycki

Przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego:

  1. Jerzy Zgoda
  2. Beata Kryszkowska
  3. Gabriela Kotowicz
  4. Agnieszka Horwat - Makowska
Wytworzył:
Michał Dworzyński
Udostępnił:
Michał Dworzyński
(2011-05-18 07:44:23)
Ostatnio zmodyfikował:
Michał Dworzyński
(2017-05-29 12:13:07)
 

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X